Czerniewice,

Sprzedaż z wolnej ręki

Szczegóły oferty

Typ nieruchomościbudynki użytkowo-biurowe

Lokalizacjakujawsko-pomorskie

Powierzchnia15833,5

Oferta aktualna od29.03.2019

Cena5 622 000,00 zł

Opis

Szanowni Państwo,

W celu zapewnienia uczestnikom zainteresowanych zakupem Nieruchomości zlokalizowanej
w Czerniewicach przy ul. Choceńskiej 5/15 dostępności do informacji oraz zachowania transparentności i poufności procesu wyboru ofert PKO Leasing S.A. z siedzibą w Łodzi informuje, iż umożliwił składanie ofert nabycia ww. Nieruchomości poprzez ogólnie dostępną platformę aukcyjną zarządzaną przez PKO Leasing S.A.

Przedmiotowa Nieruchomość, dla której prowadzona jest księga wieczysta nr WL1W/00043648/2 obejmuje:

  •  budynek produkcyjny (hala produkcyjna), budynek magazynu żywca, budynek magazynowo-techniczny, budynek kotłowni, hydroforni, myjni samochodowej, budynek administracyjno-biurowy, budynek warsztatów, budynek trafostacji, zespół garaży, budynek portierni;
  • infrastrukturę i zagospodarowania terenu;
  • prawo użytkowania wieczystego działki gruntu o numerze ewidencyjnym 144/10 o pow. 800 m2 oraz działki nr 182/4 o pow. 41573 m2 położonych w Czerniewicach przy ul. Choceńskiej 5/15;

Złożenie oferty zakupu jest możliwe po zarejestrowaniu się w Serwisie Aukcyjnym na stronie PKO Leasing S.A. oraz po zalogowaniu się na własne konto aukcyjne. Oferta może być złożona wyłącznie w formie elektronicznej.

Ogłoszenie to nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 i nast. Kodeksu cywilnego a jedynie ma charakter informacyjny i jest zaproszeniem do składania ofert i do dalszych negocjacji.

Podana w ogłoszeniu kwota jest wartością netto.

Informujemy, iż proces wyboru oferenta może być zamknięty bez podania przyczyn i bez wyboru którejkolwiek ze złożonych ofert.

 W przypadku potrzeby uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z:

  1. Iwoną Woszczyk – Starszym Specjalistą ds. Zarządzania Nieruchomościami Zwindykowanymi
    w Departamencie Remarketingu – e-mail:; tel. – 723 693 326;

kujawsko-pomorskie
Choceńska 5/15