Dzierzgoń,

Sprzedaż z wolnej ręki

Szczegóły oferty

Typ nieruchomościlokale użytkowo-biurowe

Lokalizacjapomorskie

Powierzchnia284,60m²

Oferta aktualna od04.12.2017

Cena273 000,00 zł

Opis

Lokal użytkowy usytuowany na parterze budynku mieszkalnego wielorodzinnego położonego na osiedlu mieszkaniowym. Powierzchnia lokalu wynosi 284,60 m2 w tym: na parterze 160,10 m2 i w piwnicach 124,50 m2. Lokal składa się z dużej sali obsługi i 4 pomieszczeń biurowych na parterze oraz 8 pomieszczeń magazynowych w piwnicach.

UWAGA: Prezentowane dane nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego a są jedynie zaproszeniem do rokowań i mają wyłącznie charakter informacyjny i mogą odbiegać od stanu faktycznego.
Jednocześnie zastrzegamy, iż Sprzedający ma prawo do swobodnej oceny, przyjęcia, wybory lub odrzucenia ofert, zakończenia lub zmiany trybu negocjacji, zmiany lub odwołania zapytania ofertowego oraz warunków zamówienia w każdym czasie bez podania przyczyn oraz zmian w sposobie przeprowadzania postępowania przetargowego. Informujemy również, iż jedynym potwierdzeniem przyjęcia oferty jest podpisanie umowy ze strony Sprzedającego, a wcześniejsze informacje nie mogą być traktowane jako przyrzeczenie zawarcia umowy.

pomorskie
ul. Osiedle Władysława Jagiełły 5