Kutno,

Sprzedaż z wolnej ręki

Szczegóły oferty

Typ nieruchomościlokale użytkowo-biurowe

Lokalizacjałódzkie

Powierzchnia1954,40

Oferta aktualna od04.04.2019

Cena2 900 000,00 zł

Opis

PKO Leasing S.A., Al. Śmigłego-Rydza 20, 93-281 Łódź zamierza zbyć samodzielne lokale użytkowe o pow. użytkowej 1954,40 m2 zlokalizowane w budynku handlowo-usługowym położonym w Kutnie przy ul. Łąkoszyńskiej 127 wraz z udziałem w prawie użytkowania wieczystego gruntu. Lokale znajdują się w kompleksie czterech budynków stanowiących nieruchomość wspólną.

Lokalizacja:

Nieruchomość położona jest w południowej części miasta Kutno przy ul. Łąkoszyńskiej 127 w powiecie kutnowskim, województwie łódzkim. Bezpośrednie sąsiedztwo nieruchomości tworzy Zakład powstały z przekształcenia Przedsiębiorstwa Budowlanego i Biura Powiatowego Łódzkiego Oddziału Regionalnego ARiMR, sklep środków ochrony roślin oraz hurtownia motoryzacyjna. Po przeciwnej stronie ulicy znajduje się podmiejska zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Dalsze sąsiedztwo nieruchomości tworzy zorganizowana zabudowa produkcyjno-magazynowa na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, która oferuje bardzo dobrze skomunikowane oraz atrakcyjne tereny pod inwestycje przemysłowe i inne usługi.

Nieruchomość jest dobrze skomunikowana dzięki znajdującej się w bliskiej odległości (ok. 2 km) drogi międzynarodowej A1 (łączącej Trójmiasto z Grudziądzem, Toruniem, Łodzią, Pyrzowicami  z Gliwicami oraz granicą z Czechami w Gorzyczkach), węzeł Kutno Wschód oraz węzeł Sójki. Przez Miasto przebiegając drogi krajowe nr 92 oraz 60 oraz stacja kolejowa linia kolei warszawsko-bydgoska. Takie położenie daje swobodny i nieskrępowany dostęp dla Klientów.

Ekspozycja nieruchomości stanowiących lokale użytkowe jest dobra, gdyż ma bezpośredni dostęp do drogi publicznej.
Dla terenu, na którym położony jest budynek nie ma aktualnego planu zagospodarowania przestrzennego. Zgodnie ze Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta Kutna przedmiotowa nieruchomość znajduje się na terenach zabudowy przemysłowej, magazynów, składów i baz.

Opis:

Przedmiotowe lokale znajdują się w budynku hotelowym położonym na działce ewidencyjnej nr 792/18 o łącznej pow. 4820 m2, na której znajdują się cztery budynki stanowiące nieruchomość wspólną. Nieruchomość gruntowa opisana ww. działką ewidencyjnymi tworzy jedną funkcjonalną całość o nieregularnym ale korzystnym kształcie. Teren działki jest równy, nieogrodzony. Działka ma wymiary 44 m2 - 68 m2 (szerokość) x 84 m2 (głębokość). Budynek przylega częściowo ścianami południową i północną do innych budynków o funkcji biurowo-handlowej.
Pod budynkiem znajduje się utwardzony kostką betonową parking ogólnodostępny.

Teren, na którym położona jest nieruchomość wyposażony jest w sieć energetyczną, kanalizacyjną, wodociągową, gazową i teletechniczną.

Lokale użytkowe zlokalizowane są w budynku hotelowym, który oznaczony jest jako budynek handlowo-usługowy nr 792/18;2 czterokondygnacyjny z 1982r., pow. zabudowy 551 m2 i pow. użytkowej 1954,40 m2
z wyodrębnionymi 4 lokalami o łącznej pow. użyt. 1954,4 m2:

• Lokal nr II (parter) o pow. 501,80 m2 z przysługującym mu udziałem w nieruchomości wspólnej wynoszącym 1813/100000;
• Lokal nr III (I piętro) o pow. 517,30 m2 z przysługującym mu udziałem w nieruchomości wspólnej wynoszącym 1869/10000;
• Lokal nr IV (II piętro) o pow. 468,70 m2 z przysługującym mu udziałem w nieruchomości wspólnej wynoszącym 1693/10000;
• Lokal nr V (III piętro) o pow. 466,60 m2) z przysługującym mu udziałem w nieruchomości wspólnej wynoszącym 1686/10000;

Dla budynku hotelowego w 09.2013r. wydano decyzję o zaszeregowaniu obiektu do kategorii hotel jednogwiazdkowy. Budynek został przebudowany w 2011r.

Ilość pokoi:
– Parter – 2 lokale użytkowe + 13 pokoi biurowych;
– I piętro – 18 pokoi hotelowych;
– II piętro – 11 pokoi hotelowych;
– III piętro – 14 pokoi hotelowych;

W kilku pokojach 3 osobowych lub 4 osobowych występują pokoje typu studio (tj. pokój 3 osobowy z łazienką ma dwa pokoje: 1 osobowy i 2 osobowy). Wysokość pomieszczeń na parterze wynosi 4,30 m natomiast na piętrach 2,62 m.
Obiekt wyposażony jest w instalacje:
• Wodociągową;
• kanalizacji sanitarnej;
• centralnego ogrzewania z kotłowni gazowej;
• gazową;
• instalację elektryczną.

 Podana w ogłoszeniu cena nieruchomości jest kwotą netto.


Zapraszamy do składania ofert!

Ogłoszenie – prezentowana w Serwisie Aukcyjnym informacja nie będąca ofertą w rozumieniu art. art. 661 Kodeksu cywilnego, zawierająca dane określonej ruchomości, nieruchomości lub usługi. W przypadku Ogłoszenia, Uczestnik nie ma możliwości składania jakichkolwiek ofert na przedmioty lub usługi wskazane w Ogłoszeniu jak również ich nabycia za pośrednictwem Serwisu Aukcyjnego.

Informacje dodatkowe

W przypadku zainteresowania nieruchomością lub potrzeby uzyskania dodatkowych informacji, prosimy o kontakt z:

Iwona Woszczyk  – Starszy Specjalista ds. zarządzania nieruchomościami

tel. komórkowy – 723 693 326,

e-mail: iwona.woszczyk@pkoleasing.pl

 

łódzkie
Łąkoszyńska