Przemków,

Wynajem

Szczegóły oferty

Typ nieruchomościlokale użytkowo-biurowe

Lokalizacjadolnośląskie

Powierzchnia54

Oferta aktualna od11.07.2019

Cena720,00 zł

Opis

WYNAJEM NIERUCHOMOŚCI – Przemków (Karpie) Al. Akacjowa 7, województwo dolnośląskie, powiat polkowicki, miejscowość Przemków.

Gmina Przemków położona na płn. skraju Borów Dolnośląskich w pobliżu silnie uprzemysłowionego zagłębia miedziowego i dużych zakładów legnickiej specjalnej strefy ekonomicznej. W skład gminy wchodzi dziesięć wsi: Jakubowo Lubińskie, Jędrzychówek, Karpie, Krępa, Łężce, Ostaszów, Piotrowice, Szklarki, Wilkocin i Wysoka; dwa przysiółki - jakubowo-Węgielin i Łąkociny oraz miasto Przemków. Z uwagi na urozmaicony krajobraz naturalny, bogate zasoby leśne oraz wysoki poziom czystości środowiska naturalnego cały obszar gminy został objęty ochroną Przemkowskiego Parku Krajobrazowego.

Oferujemy do wynajmuL Lokal (U1) z indywidualnym wejściem przez zewnętrzne schody, które prowadza od zewnątrz do lokalu położonym na piętrze budynku/ tylna ściana budynku, o pow. 53,25 m², Lokal posiada dwa pomieszczenia o pow. 15,34 m² i 13,05 m² i węzłem sanitarnym, korytarzem. Lokal wyposażony z oknami, wysokość pomieszczenia 3,30h, lokal wyposażony w instalację elektryczną, ogrzewanie miejskie. Media do pokoju rozliczane za pośrednictwem SM Przemko.

Proponujemy możliwość wynajmu lokal przy stawkach czynszu według indywidualnych negocjacji
z uwzględnieniem cen i warunków najmu nieruchomości podobnych.

Możliwa prezentacja nieruchomości w godz. 10.00-14.00 po wcześniejszym umówieniu telefonicznym, 48 696 406 864 (Robert Henn).

Prezentowane ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego, a są jedynie zaproszeniem do rokowań. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą odbiegać od stanu faktycznego.

Warunki Najmu:

Umowa zawarta na czas nieokreślony z możliwością jej rozwiązania przez każdą z jej stron z zachowaniem 1-miesięcznego okresu wypowiedzenia.

Kaucja gwarancyjna w wysokości miesięcznego czynszu brutto.

Waloryzacja czynszu o wysokość średniorocznego wskaźnika cen towarów i usług konsumpcyjnych ogłaszanego przez prezesa GUS za rok poprzedni.