Przemków,

Wynajem

Szczegóły oferty

Typ nieruchomościlokale użytkowo-biurowe

Lokalizacjadolnośląskie

Powierzchnia145

Oferta aktualna od11.07.2019

Cena1 960,00 zł

Opis

WYNAJEM NIERUCHOMOŚCI – Przemków (Karpie) Al. Akacjowa 7, województwo dolnośląskie, powiat polkowicki, miejscowość Przemków.

Gmina Przemków położona na płn. skraju Borów Dolnośląskich w pobliżu silnie uprzemysłowionego zagłębia miedziowego i dużych zakładów legnickiej specjalnej strefy ekonomicznej. W skład gminy wchodzi dziesięć wsi: Jakubowo Lubińskie, Jędrzychówek, Karpie, Krępa, Łężce, Ostaszów, Piotrowice, Szklarki, Wilkocin i Wysoka; dwa przysiółki - jakubowo-Węgielin i Łąkociny oraz miasto Przemków. Z uwagi na urozmaicony krajobraz naturalny, bogate zasoby leśne oraz wysoki poziom czystości środowiska naturalnego cały obszar gminy został objęty ochroną Przemkowskiego Parku Krajobrazowego.

Oferujemy do najmu samodzielne lokale (oddzielne wejścia) oraz pomieszczenia biurowe, pomieszczenia usługowo, pomieszczenia magazynowe o łącznej pow. 760 m2 . Zlokalizowane w budynku wolnostojącym, podpiwniczonym o 2 kondygnacjach nadziemnych (parter, 1 piętro), wzniesiony w technologii tradycyjnej
w latach 90 XX w. i posadowiony w centrum osiedla mieszkalnego miasta Przemkowa o nazwie Karpie, położonego od Przemkowa ok. 2 km. Najbliższe sąsiedztwo bloki mieszkalne z lat 90-tych bez powierzchni usługowych w częściach parterowych.

Oferujemy Lokal (U2) o pow. 144,84 m², zlokalizowany na parterze, jedno pomieszczenie z dostępem do wspólnej toalety zlokalizowanej na parterze. Lokal osiada dwa pomieszczenia (b. węzeł WC). Dostęp do lokalu zapewniają dwie klatki schodowe, wejście do pokoju z korytarza na parterze oraz wejście indywidualne przez zewnętrzną klatkę schodową. Lokal posiada Lokal z oknami, wysokość pomieszczenia 3,30h, lokal wyposażony w instalację elektryczną, ogrzewanie miejskie. Media do pokoju rozliczane za pośrednictwem SM Przemko.

Proponujemy możliwość wynajmu poszczególnych pomieszczeń w obrębie wskazanych wyżej lokali przy stawkach czynszu według indywidualnych negocjacji z uwzględnieniem cen i warunków najmu nieruchomości podobnych.

 Możliwa prezentacja nieruchomości w godz. 10.00-14.00 po wcześniejszym umówieniu telefonicznym, 48 696 406 864 (Robert Henn).

Prezentowane ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego, a są jedynie zaproszeniem do rokowań. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą odbiegać od stanu faktycznego.

 Warunki Najmu:

Umowa zawarta na czas nieokreślony z możliwością jej rozwiązania przez każdą z jej stron z zachowaniem 1-miesięcznego okresu wypowiedzenia.

Kaucja gwarancyjna w wysokości miesięcznego czynszu brutto.

Waloryzacja czynszu o wysokość średniorocznego wskaźnika cen towarów i usług konsumpcyjnych ogłaszanego przez prezesa GUS za rok poprzedni.