Przemków (Karpie),

Wynajem

Szczegóły oferty

Typ nieruchomościlokale użytkowo-biurowe

Lokalizacjadolnośląskie

Powierzchnia760m²

Oferta aktualna od10.07.2019

Cena9 500,00 zł

Opis

WYNAJEM NIERUCHOMOŚCI – Przemków (Karpie) Al. Akacjowa 7, województwo dolnośląskie, powiat polkowicki, miejscowość Przemków.

Gmina Przemków położona na płn. skraju Borów Dolnośląskich w pobliżu silnie uprzemysłowionego zagłębia miedziowego i dużych zakładów legnickiej specjalnej strefy ekonomicznej. W skład gminy wchodzi dziesięć wsi: Jakubowo Lubińskie, Jędrzychówek, Karpie, Krępa, Łężce, Ostaszów, Piotrowice, Szklarki, Wilkocin i Wysoka; dwa przysiółki - jakubowo-Węgielin i Łąkociny oraz miasto Przemków. Z uwagi na urozmaicony krajobraz naturalny, bogate zasoby leśne oraz wysoki poziom czystości środowiska naturalnego cały obszar gminy został objęty ochroną Przemkowskiego Parku Krajobrazowego.

Oferujemy do najmu samodzielne lokale (oddzielne wejścia) oraz pomieszczenia biurowe, pomieszczenia usługowo, pomieszczenia magazynowe o łącznej pow. 760 m2. zlokalizowane w budynku wolnostojącym, podpiwniczonym o 2 kondygnacjach nadziemnych (parter, 1 piętro), wzniesiony w technologii tradycyjnej
w latach 90 XX w. i posadowiony w centrum osiedla mieszkalnego miasta Przemkowa o nazwie Karpie, położonego od Przemkowa ok. 2 km. Najbliższe sąsiedztwo bloki mieszkalne z lat 90-tych bez powierzchni usługowych w częściach parterowych. Można wynająć poszczególne pomieszczenia i można wynmająć całość dostępnej powierchni. Cena czynszu za 1 mkw = ok. 10 zł/1 mkw.

Pomieszczenia do wynajmu:

 1. Lokal (U1) z indywidualnym wejściem przez zewnętrzne schody, które prowadza od zewnątrz do lokalu położonym na piętrze budynku/ tylna ściana budynku, o pow. 53,25 m², Lokal posiada dwa pomieszczenia o pow. 15,34 m² i 13,05 m² i węzłem sanitarnym, korytarzem. Lokal z oknami, wysokość pomieszczenia 3,30h, lokal wyposażony w instalację elektryczną, ogrzewanie miejskie. Media do pokoju rozliczane za pośrednictwem SM Przemko.
 2. Lokal (U2) o pow. 144,84 m², zlokalizowany na parterze, jedno pomieszczenie z dostępem do wspólnej toalety zlokalizowanej na parterze. Lokal osiada dwa pomieszczenia (b. węzeł WC). Dostęp do lokalu zapewniają dwie klatki schodowe, wejście do pokoju z korytarza na parterze oraz wejście indywidualne przez zewnętrzną klatkę schodową. Lokal posiada Lokal z oknami, wysokość pomieszczenia 3,30h, lokal wyposażony w instalację elektryczną, ogrzewanie miejskie. Media do pokoju rozliczane za pośrednictwem SM Przemko.
 3. Lokal (U3 i U3.1) o pow. 46,59 m², zlokalizowany na parterze, Lokal posiada dwa pomieszczenia dwa pomieszczenia o pow. 31,65 m² i 14,94 m² z dostępem do wspólnej toalety zlokalizowanej na parterze. Dostęp do lokalu zapewniają dwie klatki schodowe. Lokal z oknami, wysokość pomieszczenia 3,30h, lokal wyposażony w instalację elektryczną, ogrzewanie miejskie. Media do pokoju rozliczane za pośrednictwem SM Przemko
 4. lokal (U7) o pow. 67,97 m² zlokalizowany na parterze budynku, wejście do lokalu indywidualne, przez zewnętrzną klatkę schodową, składający się z 2 pomieszczeń biurowo-usługowych (sali sprzedażowej 25,84 m², drugiej Sali o pow. 15,79 m²) o łącznej powierzchni 41,63 m², wiatrołapu i holu wejściowego, toalet, pomieszczeniem socjalnym. Lokal z oknem i kratą zabezpieczającą, odświeżony (pomalowany), na podłodze lokalu płytki ceramiczne, wysokość pomieszczeń 3,30h, lokal wyposażony w instalację elektryczną (podlicznik), inst. wody (liczniki), ogrzewanie miejskie kanalizację. Media do pokoju rozliczane za pośrednictwem SM Przemko.
 5. Lokal (U10) o pow. 262,56 m², zlokalizowany na I piętrze, dwa pomieszczenia o pow. 171,97 m² i 58,57 m² z toaletą zlokalizowaną wewnątrz lokalu oraz dostępem do wspólnej toalety zlokalizowanej na I piętrze. Dostęp do lokalu zapewniają dwie klatki schodowe, wejście do pokoju z korytarza na parterze oraz wejście indywidualne przez zewnętrzną klatkę schodową. Lokal z oknami, ze sceną rekreacyjno-kulturalną i zapleczem sceny, wysokość pomieszczenia 3,30h, lokal wyposażony w instalację elektryczną, ogrzewanie miejskie. Media do pokoju rozliczane za pośrednictwem SM Przemko.
 6. Pokój biurowo-usługowy (U11) o pow. 30,11 m², zlokalizowany na I piętrze, jedno pomieszczenie z dostępem do wspólnej toalety zlokalizowanej na I piętrze. Dostęp do pokoju zapewniają dwie klatki schodowe, wejście do pokoju z korytarza na I piętrze. Lokal z oknami, wysokość pomieszczenia 3,30h, lokal wyposażony w instalację energetyczną, ogrzewanie miejskie. Media do pokoju rozliczane za pośrednictwem SM Przemko.
 7. Pokój biurowo-usługowy (U13) o pow. 16,98 m², zlokalizowany na I piętrze, jedno pomieszczenie z dostępem do wspólnej toalety zlokalizowanej na I piętrze. Dostęp do pokoju zapewniają dwie klatki schodowe, wejście do pokoju z korytarza na I piętrze. Pokój z oknem, odświeżony (pomalowany), na ścianach, podłodze lokalu płytki ceramiczne, wysokość pomieszczenia 3,30h, lokal wyposażony w instalację energetyczną (podlicznik) ogrzewanie miejskie. Media do pokoju rozliczane za pośrednictwem SM Przemko.
 8. Pokój biurowo-usługowy (U14.1) o pow. 14,98 m², zlokalizowany na I piętrze, jedno pomieszczenie z dostępem do wspólnej toalety zlokalizowanej na I piętrze. Dostęp do pokoju zapewniają dwie klatki schodowe, wejście do pokoju z korytarza na I piętrze. Pokój bez okna, wysokość pomieszczenia 3,30h, lokal wyposażony w instalację elektryczną, ogrzewanie miejskie. Media do pokoju rozliczane za pośrednictwem SM Przemko.
 9. Lokal U 16 z indywidualnym wejściem (zewnętrzne schody do lokalu na piętrze budynku) o pow. 35,73 m², zlokalizowany na parterze/półpiętrze, Lokal posiada dwa pomieszczenia o pow. 16,45 m² i 10,31 m² i węzłem sanitarnym, korytarzem. Lokal z oknami, wysokość pomieszczenia 3,30h, lokal wyposażony w instalację elektryczną, ogrzewanie miejskie. Media do pokoju rozliczane za pośrednictwem SM Przemko.
 10. Pokój biurowo-usługowy (U15) o pow. 63,89 m², zlokalizowany na I piętrze, jedno pomieszczenie z dostępem do wspólnej toalety zlokalizowanej na I piętrze. Dostęp do pokoju zapewniają dwie klatki schodowe, wejście do pokoju z korytarza na I piętrze. Lokal z oknami, wysokość pomieszczenia 3,30h, lokal wyposażony w instalację energetyczną, ogrzewanie miejskie.
 11. Pomieszczenie gospodarcze (PIWNICA) o pow. 25,02 m², zlokalizowane w piwnicy, jedno pomieszczenie. Dostęp do pomieszczenia zapewnia jedna klatka schodowa. Lokal z oknem, wysokość pomieszczenia 2,50 h, lokal wyposażony w instalację elektryczną, ogrzewanie miejskie. Media do pokoju rozliczane za pośrednictwem SM Przemko. 

Proponujemy możliwość wynajmu poszczególnych pomieszczeń w obrębie wskazanych wyżej lokali przy stawkach czynszu według indywidualnych negocjacji z uwzględnieniem cen i warunków najmu nieruchomości podobnych.

 

Możliwa prezentacja nieruchomości w godz. 10.00-14.00 po wcześniejszym umówieniu telefonicznym, tel. :

+48 696 406 864 (Robert Henn).

Prezentowane ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego, a są jedynie zaproszeniem do rokowań. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą odbiegać od stanu faktycznego.

Warunki Najmu:

Umowa zawarta na czas nieokreślony z możliwością jej rozwiązania przez każdą z jej stron z zachowaniem 1-miesięcznego okresu wypowiedzenia.

Kaucja gwarancyjna w wysokości miesięcznego czynszu brutto.

Waloryzacja czynszu o wysokość średniorocznego wskaźnika cen towarów i usług konsumpcyjnych ogłaszanego przez prezesa GUS za rok poprzedni.