Warszawa,

Sprzedaż z wolnej ręki

Szczegóły oferty

Typ nieruchomościlokale mieszkalne

Lokalizacjamazowieckie

Powierzchnia3744,58

Oferta aktualna od30.08.2019

Cena5 000 000,00 zł

Opis

Szanowni Państwo,

 W celu zapewnienia uczestnikom zainteresowanych zakupem Nieruchomości zlokalizowanej
w Warszawie przy ul. Pilchowickiej 9/11 dostępności do informacji oraz zachowania transparentności i poufności procesu wyboru ofert PKO Leasing S.A. z siedzibą w Łodzi informuje, iż umożliwił składanie ofert nabycia ww. Nieruchomości poprzez ogólnie dostępną platformę aukcyjną zarządzaną przez PKO Leasing S.A.

 Przedmiotowa Nieruchomość, dla której prowadzona jest księga wieczysta nr WA5M/00462053/4 obejmuje:

  • działkę ewidencyjną nr 204 o pow. 0,0961 ha zlokalizowaną w Warszawie przy ul. Pilchowickiej 9/11;
  • budynek o przeznaczeniu biurowym pięciopiętrowy (sześciokondygnacyjny) w tym w tym poddasze użytkowe, częściowo podpiwniczony wraz z placami utwardzonymi oraz ogrodzeniem.

Dla nieruchomości toczy się postępowanie administracyjne przed Wojewódzkim Inspektoratem Nadzoru Budowalnego. Szczegółowe informację zostaną udzielone po podpisaniu oświadczenia o poufności.
Dla budynku wydana została decyzja nakazująca rozbiórkę ostatniej kondygnacji oraz wykonanie innych prac w celu doprowadzenia budynku do stanu zgodnego z projektem budowlanym.

 Złożenie oferty zakupu jest możliwe po zarejestrowaniu się w Serwisie Aukcyjnym na stronie PKO Leasing S.A. oraz po zalogowaniu się na własne konto aukcyjne. Oferta może być złożona wyłącznie w formie elektronicznej.

Ogłoszenie to nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 i nast. Kodeksu cywilnego a jedynie ma charakter informacyjny i jest zaproszeniem do składania ofert i do dalszych negocjacji.

Informujemy, iż proces wyboru oferenta może być zamknięty bez podania przyczyn i bez wyboru którejkolwiek ze złożonych ofert.

 W przypadku potrzeby uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z:

  1. Iwoną Woszczyk – Starszym Specjalistą ds. Zarządzania Nieruchomościami Zwindykowanymi w Departamencie Remarketingu – e-mail:; tel. – 723 693 326;

 

mazowieckie
Pilchowicka 9/11