Wrocław,

Sprzedaż z wolnej ręki

Szczegóły oferty

Typ nieruchomościlokale użytkowo-biurowe

Lokalizacjadolnośląskie

Powierzchnia103,70m2

Oferta aktualna od14.07.2020

Cena1 700 000,00 zł

Opis

Szanowni Państwo,

W celu zapewnienia uczestnikom zainteresowanych zakupem Nieruchomości zlokalizowanej we Wrocławiu przy ul. Gwiaździstej 64 dostępności do informacji oraz zachowania transparentności i poufności procesu wyboru ofert PKO Leasing S.A. z siedzibą w Łodzi informuje, iż umożliwił składanie ofert nabycia ww. Nieruchomości poprzez ogólnie dostępną platformę aukcyjną zarządzaną przez PKO Leasing S.A.

Przedmiotowa nieruchomość obejmuje samodzielny lokal użytkowy o pow. 103,70 m2 zlokalizowany
w kompleksie biurowo-mieszkalno-usługowym Sky Tower  przy ul. Gwiaździstej 64 we Wrocławiu,
w dzielnicy Krzyki. Stanowiący przedmiot prawa własności.

Dla nieruchomości lokalowej założona jest KW nr WR1K/00309590/8.

Lokal położony jest na 37 kondygnacji budynku posiadającego 52 kondygnacje naziemne
i 2 kondygnacje podziemne.  Lokal pełni funkcję niemieszkalną. Składa się z holu o pow. użyt. 19,5 m2, pomieszczeń o pow. 15,10 m2, 18,00 m2, 44,90 m2 oraz łazienki z wc o pow. użyt. 6,20 m2.

Do lokalu przynależy komórka lokatorska nr 06 położona na 37 kondygnacji o pow. 4,2 m2. Dodatkowo każdoczesnemu właścicielowi lokalu przysługuje  prawo do wyłącznego korzystania z części nieruchomości wspólnych stanowiącej część wielostanowiskowego garażu zlokalizowanego na 3 kondygnacji budynku B01- miejsca parkingowe nr 3/033 oraz 3/304.

 Lokalizacja:

Nieruchomość położona jest w dzielnicy Krzyki  w budynku Sky Tower przy ul. Gwiaździstej 64 we Wrocławiu.  Budynek Sky Tower znajduje się na skrzyżowaniu ulic Wielkiej oraz Powstańców Śląskich. Są to główne ulice miasta o dużym natężeniu ruchu. Ulica Gwiaździsta stanowi drogę asfaltową, dwukierunkową
 z trzema pasami ruchu z chodnikami dla pieszych po obydwu stronach jezdni.

Nieruchomość charakteryzuje się bardzo korzystną lokalizacją. W odległości około 2 km
w kierunku północno-wschodnim znajduje się stacja kolejowa Wrocław Główny. Dostępność komunikacji miejskiej jest bardzo dobra.

 W najbliższym otoczeniu nieruchomości dominuje zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna, usługowa oraz hotelowa. Dominują budynki o wysokości powyżej 4 kondygnacji naziemnych.

Bezpośrednie sąsiedztwo nieruchomości stanowi:

 

  • od strony wschodniej tj. ulica Powstańców Śląskich – zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna;
  • od strony zachodniej tj. ulica Gwiaździsta – zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna oraz Dolnośląskie Centrum Onkologii;
  • od strony północnej tj. ulicy Szczęśliwej – kompleks budynków mieszkalno-biurowych;
  • od strony południowej tj. ul. Wielkiej – zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna;

 

Opis:

 Lokal użytkowy położony jest w budynku biurowym B02 przy ul. Gwiaździstej 64 na 37 kondygnacji budynku posiadającego 52 kondygnacje naziemne i 2 kondygnacje podziemne.

Kompleks Sky Tower, w którym zlokalizowana jest nieruchomość lokalowa stanowi jeden
z największych obiektów budowlanych w Polsce (52 kondygnacje, 212 metrów). Budynek został oddany do użytkowania w 2013r. W jego skład wchodzi część biurowa, część mieszkalna (bud. B2 i B3) oraz galeria handlowa (bud. B1).

Nieruchomość budynkowa, w której znajduje się przedmiotowy lokal  posiada bezpośredni dostęp do dróg publicznych tj. dz. ew. 11, 15 i z obrębu 0022 Południe (ul. Gwiaździsta i ul. Wielka), które należą do kategorii dróg gminnych.

Złożenie oferty zakupu jest możliwe po zarejestrowaniu się w Serwisie Aukcyjnym na stronie PKO Leasing S.A. oraz po zalogowaniu się na własne konto aukcyjne. Oferta może być złożona wyłącznie w formie elektronicznej.

Podana w ogłoszeniu cena nieruchomości jest kwotą netto.

Ogłoszenie to nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 i nast. Kodeksu cywilnego a jedynie ma charakter informacyjny i jest zaproszeniem do składania ofert i do dalszych negocjacji.

Informujemy, iż proces wyboru oferenta może być zamknięty bez podania przyczyn i bez wyboru którejkolwiek ze złożonych ofert.

 W przypadku potrzeby uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z:

  1. Iwoną Woszczyk – Starszym Specjalistą ds. Zarządzania Nieruchomościami Zwindykowanymi
    w Departamencie Remarketingu – e-mail:; tel. – 723 693 326;

 

 

 

dolnośląskie
Gwiaździsta 64