Zaniemyśl,

Sprzedaż z wolnej ręki

Szczegóły oferty

Typ nieruchomościlokale użytkowo-biurowe

Lokalizacjawielkopolskie

Powierzchnia77,2

Oferta aktualna od27.09.2019

Cena197 000,00 zł

Opis

Lokal użytkowy na parterze dwukondygnacyjnego budynku mieszkano-usługowego. Budynek położony na działce o powierzchni 0,1202 ha. Brak inwentaryzacji lokalu. Zgodnie z projektem budowlano-wykonawczym remontu pomieszczeń z sierpnia 2011 r powierzchnia lokalu 76,46 m². Teren nieruchomości ogrodzony, wjazd na działkę przez bramę, dostęp z drogi publicznej (dz. ewidencyjna 294). W budynku znajdują się trzy lokale usługowe oraz cztery mieszkalne stanowiące odrębną własność. Budynek wybudowany w technologii murowanej w latach 40 XX wieku (brak dokumentacji potwierdzającej rok budowy) posiada zróżnicowaną konstrukcję dachu, w lewej części budynku (gdzie zlokalizowany jest lokal) dach o konstrukcji drewnianej, dwuspadowy, kryty eternitem, w prawej części dach również o konstrukcji drewnianej kryty papą. Elewacja wykończona tynkiem mineralnym w części frontowej, w tylnej części elewacja nieodnawiana – tynk gładki. Rynny i rury spustowe stalowe. W lokalu okienna PCV, stolarka drzwiowa zewnętrzna zróżnicowana: PCV oraz drewniana. Z własnością lokalu związany jest udział 158/1000 w nieruchomości wspólnej. Brak notarialnego uzgodnienia sposobu korzystania z nieruchomości wspólnej. Do lokalu prowadzą dwa wejścia, jedno przystosowane dla osób niepełnosprawnych (platforma). Instalacje: elektryczna CO - ogrzewanie gazowe (piec dwufunkcyjny), telekomunikacyjna.

Lokal obciążony umową najmu (czas określony) z przeznaczeniem na prowadzenie działalności w formie Agencji PKO Banku Polskiego.

W przedsionku bankomat PKO Banku Polskiego – planowane jest pozostawienie bankomatu i podpisanie z nowym właścicielem umowy najmu.

Zgodnie ze Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Zaniemyśl zatwierdzonego uchwałą nr XXXIII/251/2014 z dnia 2014-01-27, obszar nieruchomości położony jest na terenach o wiodącej funkcji mieszkalnej oraz terenie do realizacji celów publicznych.

Cena oczekiwana netto 197 000,00 zł  

Bank przyjmuje oferty do dnia 30.11.2019 r.

Oferty w formie   podpisanego scanu  zawierającego  propozycję kupna z podaniem  proponowanej ceny netto  przyjmowane są pod adresem  : nieruchomosci@pkobp.pl oraz dw  zbigniew.perkowski@pkobp.pl.

Złożona oferta powinna zawierać:

  1. dokładne określenie nieruchomości, której dotyczy co najmniej dane adresowe (miasto, ulica ),
  2. Imiona, nazwiska, nr PESEL, adresy zamieszkania, dla osób prowadzących działalność gospodarczą o ile oferta składana będzie przez podmiot gospodarczy  lub osoby prawne: dane rejestrowe, nr KRS/wpis do ewidencji, adres siedziby firmy,
  3. podpis przez osobę uprawnioną (w przypadku osób fizycznych lub osób prowadzących działalność gospodarczą, konieczne jest podpisanie oferty przez współmałżonków o ile w małżeństwie panuje ustrój wspólności majątkowej małżeńskiej .

Informacje tel. 600 900 801 mail. nieruchomosci@pkobp.pl

Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art.66 Kodeksu cywilnego. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą odbiegać od stanu faktycznego.

 

 

wielkopolskie
Zaniemyśl, ul. Poznańska 6