Gdynia,

Wynajem

Szczegóły oferty

Typ nieruchomościlokale użytkowo-biurowe

Lokalizacjapomorskie

Powierzchnia165,30

Oferta aktualna od05.07.2024

Cena18 348,30 zł

Opis

Departament Sprzedaży i Najmu Nieruchomości, Zespół Nieruchomości i Kontraktów w Gdyni uprzejmie informuje, że posiada do wynajęcia (podnajem) lokal użytkowy położony w Gdyni, przy ul. Generała Marii Wittekówny 2 po dawnej placówce banku.
Powierzchnia do wynajęcia usytuowana jest na terenie dzielnicy mieszkaniowej Oksywie w Gdyni, w kompleksie „Komandorskie Wzgórze” w budynku mieszkalno-usługowym na parterze w sąsiedztwie apteki, sklepu odzieżowego i spożywczego. Wejście do lokalu przystosowane jest dla osób niepełnosprawnych. Wewnątrz wejścia do lokalu jest posadowiony bankomat wolnostojący banku, który jest planowany do dalszej eksploatacji. Pomieszczenia wyposażone są w urządzenia wentylacji mechanicznej i klimatyzacji. W pomieszczeniu socjalnym znajduje się aneks kuchenny wyposażony w zlew. W lokalu wydzielono pomieszczenie techniczne dla urządzeń techniczno – informatycznych.

Łączna powierzchnia lokalu wynosi 165,30 m² i składa się z:
• sale obsługi – 112,10 m²,
• pokój spotkań – 10,80 m²,
• pokój dyrektora -16,80 m²,
• pomieszczenie socjalne – 12,00 m²,
• pomieszczenie techniczne – 8,50 m²,
• toaleta – 5,10 m²

Do lokalu przynależna jest Strefa 24 h – 16,50 m² (pomieszczenie do współużytkowania w związku z eksploatacją bankomatu).
Lokal wykorzystywany był do prowadzenia działalności usługowej o charakterze biurowej, finansowej. Pomieszczenia są w dobrym stanie technicznym, wymagają jedynie odmalowania – są możliwe do natychmiastowego zagospodarowania. Istnieje możliwość korzystania z ogólnodostępnych miejsc parkingowych w bezpośrednim sąsiedztwie lokalu.

Koszt najmu – 111,00 zł/m² netto powierzchni użytkowej + VAT.
Koszt eksploatacji – refakturowane na podstawie obciążeń ze Wspólnoty mieszkaniowej plus koszty energii elektrycznej refakturowane w oparciu o odrębną umowę z operatorem tego medium, pomniejszone o koszt zużycia energii elektrycznej przez funkcjonujący bankomat.

Kontakt: +48 58 662 93 59, +48 696 408 750 w godz. 08.00-15.00, adres: e-mail: DSN.ZNK.Gdynia@pkobp.pl

Zapraszamy do kontaktu w sprawie warunków najmu.

Prezentowana oferta nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego, a jest jedynie zaproszeniem do rokowań. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą odbiegać od stanu faktycznego.